PODZIEL SIĘ

Od soboty powiat bełchatowski jest w strefie czerwonej – dla mieszkańców oznacza to m.in. nakaz zasłaniania ust i nosa. Jak tej zasady przestrzegają bełchatowianie? – to sprawdzała policja.

Patrole pojawiły się w centrum miasta, na osiedlach i w sklepach. W niektórych przypadkach posypały się mandaty. Wszystko jednak zależało od konkretnej sytuacji i postawy osoby, która nie miała maseczki. Jeśli ktoś rzeczywiście zapomniał o zakryciu ust i nosa to wystarczyło upomnienie. Jeśli jednak, jak zaznacza policja, było to rażące lekceważenie przepisów wtedy konsekwencje były inne.

Więcej w materiale video.

2 KOMENTARZE

  1. Jednak głupota ludzka nie zna granic, komu ci buntownicy chcą zrobić na złość. Ciekawe czy jak się zarażą to też nie pójdą do lekarza i na złość umrą. Raczej nie, więc niech pomyślą, myślenie nic nie kosztuje

    1

    1
  2. Zapraszam Policję lub Straż Miejską do Kościoła zapraszam na modlitwę ale i też na k0ntrolę i ukarania osoby nie noszące maseczki !!! Niestety sa takie osoby na nabożeństwach w Kościele na osiedlu Dolnoślaskim. Prosimy by upomniano te osoby dla wspólnego dobra i o dbałość naszego zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here