PODZIEL SIĘ

Siatkarze PGE Skry Bełchatów oprócz rozgrywek ligowych wezmą udział, jeszcze w tym roku w Siatkarskim Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, który odbędzie się w Częstochowie.

Choć kalendarz rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią jest wypełniony po brzegi, to PGE Skra jeszcze w tym roku weźmie udział w siatkarskim turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Spotkanie PlusLigi z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, które odbędzie się 29 grudnia o godz. 20.30 w hali Energia, będzie półfinałem tego właśnie turnieju. W drugiej parze, w meczu w Częstochowie zmierzą się pierwszoligowy Exact Systems Norwid Częstochowa oraz plusligowy MKS Będzin. Zwycięzcy tych meczów tradycyjnie zagrają w wielkim finale, który zaplanowano na dzień później, na godz. 17.30. Dwie i pół godziny wcześniej przegrani zmierzą się w spotkaniu o trzecie miejsce.

Turniej z powodu obostrzeń będzie zamknięty dla kibiców, ale transmisje z tych spotkań będziecie mogli Państwo obejrzeć za pośrednictwem sieci Dolsat na sportowych kanałach Polsatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here