PODZIEL SIĘ

Paweł Uznański nie jest już wiceprezesem zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Na to stanowisko powołano Marka Ciapałę, który jeszcze niedawno piastował funkcję wiceprezesa ds. wytwarzania PGE GiEK S.A.

6 KOMENTARZE

 1. Najlepiej było by sprywatyzować tą spółkę sprzedając np 40% akcji mieszkańcom i osobom zainteresowanym a resztę silnemu inwestorowi który wywali wszystkich partyjnych nominatów i zacznie profesjonalnie zarządzać firmą. Jednocześnie prywatni akcjonariusze będą mogli liczyć na dywidendę i lepiej zarabiać niż na lokatach w banku. Wszystkie samorządowe spółki powinny być w taki sposób potraktowane a działacze polityczni powinni zacząć szukać pracy jak normalni obywatele.

  5

  1
  • I czym by biedne partie zachęcały do poparcia i wynagradzały pociotów? Tam nikogo nie obchodzi rentowność czy nawet sensowność.

   4

   0
 2. Partyjni włodarze naszego miasta, spółki miejskie traktują jak swoje prywatne. Ciocie, wujkowie, siostry, bracia, koledzy i koleżanki z partii , wszyscy są najlepszymi menedżerami, bo to osoby zaufane, tylko czy ktokolwiek słyszał, żeby osoba która nominuje i ręczy za protegowanego, poniosła jakiekolwiek konsekwencje w sytuacji kiedy ten, mówiąc oględnie, się nie sprawdzi? No właśnie. Wszyscy rozumiemy to, że tak nie powinno być, ale czy cokolwiek robimy, żeby zmienić ten stan rzeczy? Samorządowców powinniśmy wybierać nie kierując się ich partyjną przynależnościom, bo dla takich osób ważniejszy od nas, od naszego regionu, jest interes partii. Czas przejrzeć na oczy, bo z roku na rok w Bełchatowie jest coraz gorzej.

  5

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here