PODZIEL SIĘ

Mamy okres pandemii, już za chwile będziemy musieli wymyślić Polskę na nowo – i z tego powodu musimy rozmawiać. Dlatego już teraz rozpoczynamy prace programowe, które zakończą się pod koniec maja – powiedział Krzysztof Ciecióra, Lider partii Porozumienie Jarosława Gowina w okręgu piotrkowskim, podczas wczorajszej konferencji prasowej.

Wczorajsza konferencja prasowa na Placu Narutowicza to pokłosie sobotniej konwencji partii Porozumienie Jarosława Gowina, podczas której przedstawiono CREDO Porozumienia.

Krzysztof Ciecióra, wicewojewoda łódzki, Lider partii w okręgu piotrkowskim, zachęcał mieszkańców miasta do udziału w pracach nad dobrymi rozwiązaniami dla Polski. „Porozumienie” stawia na silny samorząd i odpowiedzialne państwo, które współpracuje z obywatelami – dodaje Ciecóra.

Szef Porozumienia zaprasza bełchatowian na stronę internetową porozumieniedlapolski.pl. Tam znajdują się główne obszary, na temat których będzie można rozmawiać.

Więcej w materiale video.

1 KOMENTARZ

  1. Chyba żarty sobie robi z mieszkańców, nic z tego, brak Porozumienia to dobre rozwiązanie dla PiS. Ta partia namieszała w koalicji i źle to wróży dla Polaków

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here