PODZIEL SIĘ

Otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz częściowy powrót dzieci do szkół. Od dziś w 11 województwach złagodzono obostrzenia.

To dobre informacje dla mieszkańców województw: podlaskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, pomorskiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, małopolskiego.

Niestety mieszkańcy województw: śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego i łódzkiego nadal pozostają bez zmian. Jak podaje rząd średnia dzienna liczba zachorowań jest za wysoka, aby luzowanie obostrzeń było w tych województwach możliwe.

Czyli wciąż pozostają zamknięte salony fryzjerskie i kosmetyczne. Dzieci wszystkich klas uczą się w trybie zdalnym. Zamknięte są nadal kina, muzea, galerie sztuki, baseny, sauny, solaria, centra i galerie handlowe (za wyjątkiem między innymi sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni). Zamknięte są sklepy meblowe i budowlane powyżej dwóch tysięcy mkw., obowiązują limity w placówkach handlowych, a także w obiektach kultu religijnego. W całym kraju nadal obowiązkowe jest zasłanianie w miejscach publicznych ust i nosa za pomocą maseczki.

źródło: gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here