PODZIEL SIĘ

Dwa miliony złotych – dzisiaj na stadionie miejskim oficjalnie przekazano czek na taka własnie kwotę. Pieniądze te zostaną przeznaczone na wsparcie drużyny piłkarskiej GKS Bełchatów.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna kontynuuje współpracę sponsoringową ze Stowarzyszeniem Energetyczny Klub Sportowy SKRA Bełchatów. W ramach umowy, PGE GiEK przekaże 2 mln zł, które zostaną przeznaczone na wsparcie drużyny piłkarskiej GKS Bełchatów.

GKS Bełchatów, który powstał z inicjatywy bełchatowskiej kopalni – jednego z oddziałów spółki, to klub z ogromną tradycją i dorobkiem sportowym, realizujący jednocześnie szkolenia dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie, zasługuje na wsparcie. Cieszę się, że logo PGE GiEK będzie widniało na koszulkach piłkarzy w kolejnym sezonie – mówi Krzysztof Kuśmierowski, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. – PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna jest wiodącą spółką na energetycznej mapie Polski. Oprócz najważniejszej misji, jaką jest produkcja energii elektrycznej dla dziesiątek milionów gospodarstw domowych, skutecznie realizuje również działania wspierające życie lokalnych społeczności. Zawarta dzisiaj umowa jest tego najlepszym dowodem –  dodaje Krzysztof Kuśmierowski.

Więcej w materiale video.

źródło: PGE GiEK S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here