PODZIEL SIĘ

Lekkoatletyczne marzenia młodych zawodniczek UKS Czempion powoli się spełniają – trener podkreśla, że jest bardzo zadowolony z wyników. Zaznacza jednak, że rezultaty mogłyby być jeszcze lepsze gdyby zawodnicza konkurencja była lepsza – dlaczego? – jak sam tłumaczy gdy ktoś wygrywa z tak dużą przewaga to znaczy, że możliwości ma bardzo wysokie.

Więcej w materiale video.

3 KOMENTARZE

  1. Panie Darku, są kluby lepsze i lepsiejsze w Bełchatowie, które są zapraszane przez UM i nagradzane. W Bełchatowskiej Akademii Taekwon-Do w tym roku mamy 3 vice mistrzynie Polski i też ani słowa na stronie UM.

    0

    0
  2. Pan Dariusz jest człowiekiem z pasją co jest właściwie wartością najwyższą lecz dla ludzi władzy jest to wartość jak by to ująć nie najważniejsza. Może to już czas Pani Prezydent aby ten sport jak i Pana Darka troszkę odpolitycznić i jednak wziąć pod uwagę to że BKL ma również wspaniałe wyniki i wcale nie musi być traktowany jako zagrożony. Proszę pamiętać że gdy przełamie Pani te lody to i Pan Darek na pewno dobre słowo powie a ja jako człowiek który pasje szanuje na pewno wtedy właściwie zagłosuje.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here