PODZIEL SIĘ

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem Pikników Rodzinnych, organizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Bełchatów w ramach Narodowego Programu Szczepień. Będzie to także doskonała okazja żeby zaszczepić się przeciwko COVID-19.

W sobotę, 4 września zorganizowane zostaną aż aż dwa pikniki. O godz. 13 rozpocznie się festyn, organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowej. Mieszkańcy spotkają się na działce gminnej, a wśród zaplanowanych atrakcji są m.in. dmuchańce, animacje dla dzieci, zawody sportowe i poczęstunek. O godz. 14 rozpocznie się piknik, organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Korczewie. Na tej imprezie również nie zabraknie atrakcji dla dzieci, m.in. animacji, zawodów sportowych czy słodkich pyszności, będą również smakołyki z grilla.

W niedzielę, 5 września Piknik Rodzinny organizuje Koło Gospodyń Wiejskich w Łękawie. Od godz. 12 na dzieci i dorosłych czekają liczne atrakcje, m.in. dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buziek, pokazy eksperymentów chemicznych, mecz piłki nożnej między KGW Łękawa a strażakami. Będzie też poczęstunek i upominki.

źródło: Gmina Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here