PODZIEL SIĘ

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu mogli zaprezentować swoje wypielęgnowane tarasy i ogrody – i tym samym wystartować w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY. Do wygrania były wartościowe nagrody.

Na konkurs organizowany przesz Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin nadesłano 37 zgłoszeń. W tym zgłoszeń na najpiękniejszy balkon było 16, zaś na najpiękniejszy taras 21. Łącznie przysłano ponad 250 zdjęć.

Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski, podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu podkreślała, naprawdę mieliśmy dylemat, komu przyznać pierwsze, komu drugie i trzecie miejsce.Wszystkie tarasy i balkony były piękne. Mieszkańcy naszego powiatu są pomysłowi i widać ile serca wkładają by stworzyć swoje strefy relaksu.

Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostały nagrodzone bonami: 1500 zł za I miejsce, 750 zł za II miejsce, 500 zł za III miejsce. Nagrody trafiły do:

W konkurencji balkon:
miejsce pierwsze – Aleksandra Chmiel
miejsce drugie – Maria Famulska
miejsce trzecie – Marzena Rózik

w konkurencji taras:
miejsce pierwsze- Wioletta Bartosik
miejsce drugie- Agnieszka Kołodziejczyk, Szymon Kołodziejczyk
miejsce trzecie – Anna Witasik

Zwycięzcom gratulujemy.

źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

2 KOMENTARZE

  1. Starosta – organ ochrony środowiska – ciekawe zadanie, tarasy. A co z realną ochroną środowiska, odpadami przemysłowymi np.? Co z odpadami w Rogowcu? Kiedy rozliczenie przedsiębiorcy?

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here