PODZIEL SIĘ

Aż trzy dni trwały obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. To święto było świetną okazją do wyjątkowych przeżyć i tak się właśnie stało dzięki wizytom na Stadionie Miejskim grup z trzech bełchatowskich Przedszkoli Samorządowych. O urozmaicone zagospodarowanie czasu zadbali przedstawiciele naszej Akademii i GKS „Bełchatów” S.A.

W poniedziałkowe przedpołudnie na stadion przybyły pięciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 6 im. Marii Kownackiej. We wtorek to samo uczyniły cztery grupy z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Akademii Bolka i Lolka (Pszczółki, Sowy, Żabki i Tygryski). Za to w środę z wizytą przymaszerowały cztery ostatnie grupy – dwie z PS nr 2 (grupy Misie i Bystrzaki) i dwie z Przedszkola Samorządowego nr 8 im. Bajkowy Zakątek. Łącznie Sportową 3 odwiedziło blisko 170 dzieci w wieku 4-6 lat! Dla większości z nich była to pierwsza w życiu okazja by zobaczyć Stadion Miejski i miejsca niedostępne dla zbyt wielu osób.

Dla uczestników tych wycieczek Akademia wraz z GKS przygotowały atrakcje, dzięki którym z pewnością wizyta pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków. Maluchy miały okazję wysłuchać krótkiej opowieści o historii klubu, odbyć lekcję dopingu rodem z Sektora Rodzinnego, zajrzeć do „koszulkowego królestwa”, pokolorować klubowe malowanki oraz w sali fitness trybuny północnej wziąć udział w aktywnych zajęciach na macie prowadzonych przez trenerów Akademii.

Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały liczne pamiątki przekazane przez Akademię, GKS oraz ośrodek „Kibice Razem” GKS Bełchatów.

źródło, zdjęcie: Akademia GKS Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here