PODZIEL SIĘ

Dzięki informacji przekazanej przez świadka bełchatowscy policjanci pomogli 50-letniemu mężczyźnie, który w stanie upojenia alkoholowego leżał na chodniku i był narażony na wychłodzenie.

Jak informuje Iwona Kaszewska, z KPP w Bełchatowie, 21 listopada 2021 roku o godzinie 15.35, dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał informację o osobie potrzebującej pomocy. Zgłaszający przekazał, że na chodniku ulicy Bawełnianej w Bełchatowie leżał mężczyzna w stanie upojenia alkoholowego. Wysłani na miejsce mundurowi potwierdzili to zgłoszenie. Mężczyzna był kompletnie pijany, trudno było z nim nawiązać kontakt nie mógł utrzymać równowagi. Nie był w stanie podać swoich personaliów ani adresu zamieszkania. Biorąc pod uwagę stan mężczyzny i okoliczność, że znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu i zdrowiu, został on zatrzymany w policyjnej celi do wytrzeźwienia.

Policja dziękuje mieszkańcowi Bełchatowa za właściwą reakcję i ponawia apel – nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here