PODZIEL SIĘ

Po raz dziewiąty Elektrownia Bełchatów, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółki z Grupy Kapitałowej PGE otrzymała tytuł Lidera Bezpiecznej Pracy. Bełchatowska elektrownia uhonorowana została najwyższym wyróżnieniem za skuteczne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy. Wyróżnienia Złotą Kartą Lidera Bezpiecznej przyznawane są przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie.

Złote, Srebrne i Zielone Karty Liderów Bezpiecznej Pracy wręczane są podczas Forum Liderów Bezpiecznej Pracy. Tegoroczna uroczystość odbyła się 30 listopada i wziął w niej udział Michał Banaszczyk, dyrektor Elektrowni Bełchatów.

Elektrownia Bełchatów od ponad 20 lat należy do grona Liderów Bezpiecznej Pracy i ma na swoim koncie wiele wyróżnień, które są potwierdzeniem, że pracownicy największej polskiej elektrowni pracują na co dzień w bezpiecznych warunkach. Nieustannie się doskonalimy, maksymalnie eliminujemy zagrożenia, a także aktywnie popularyzujemy wśród załogi wiedzę z zakresu tworzenia prawidłowych warunków pracy – podkreśla Michał Banaszczyk, dyrektor Elektrowni Bełchatów.

źródło, zdjęcie: PGE GiEK S.A.

1 KOMENTARZ

  1. nie ma się co dziwić – przecież tam nie zapitalasz jak u prywaciarza. Zmiana trwa 8 godz. Realnie pracujesz 6 godz. Żyć nie umierać… Kasa też 2 razy większa jak u prywaciarza. to i bhp zachowane….

    0

    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here