PODZIEL SIĘ

Uwaga kierowcy od poniedziałku, 21 marca zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Kwiatowej i 1 Maja. Wyłączenie tego skrzyżowania z ruchu jest związane z trwającą przebudową ul. Kwiatowej. Inaczej też pojadą miejskie autobusy.

Jak informuje bełchatowski magistrat pierwszy etap remontu ul. Kwiatowej dobiega końca. Gotowa jest sieć wodociągowa oraz instalacje: wodna, sanitarna i deszczowa. Podłoże zostało utwardzone, trwa budowa chodników, ciągu pieszo-rowerowego oraz oświetlenia.

Kolejny etap zakłada przebudowę skrzyżowania ulic Kwiatowej i 1 Maja. By zwiększyć przepustowość samej ul. Kwiatowej, drogowcy wykonają prawoskręt właśnie w 1 Maja. Na czas robót, od poniedziałku, 21 marca, skrzyżowanie zostanie zamknięte. W tym rejonie obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Co ważne, skrzyżowanie wyłączone będzie także z ruchu pieszych – mówi Kryspina Rogowska, rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie

Inaczej pojadą też miejskie autobusy. Wyłączone z użytkowania zostaną przystanki na 1 Maja przy policji i liceum. Z kolei na ul. Dąbrowskiego nie będą zatrzymywać się autobusy linii 3, 4, 5, 6, 10. Utworzone zostaną także tymczasowe przystanki dla linii 1 i 2.

Prace związane z przebudową ul. Kwiatowej kosztować będą 5,5 mln zł.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here