PODZIEL SIĘ

Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce to dziś 1891 przypadków – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak sytuacja przedstawia się w powiecie bełchatowskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w powiecie bełchatowskim 2 osoby otrzymały pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie ma osób objętych kwarantanną. Jak podaje rządowa strona minionej doby wykonano 26 testów, z których dwa wyszły z wynikiem pozytywnym.

W województwie łódzkim jest 116 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. 1 osoba zmarła, posiadała ona choroby współistniejące z COVID-19. Liczba osób objętych kwarantanną wynosi 0, natomiast liczba wykonanych testów 1492 z czego 140 osób otrzymało wynik pozytywny.

W całej Polsce natomiast mamy 1891 potwierdzonych przypadków zakażenia, nowych zakażeń odnotowano 1706, natomiast ponownych zakażeń – 185. Liczba przypadków śmiertelnych – 50 . Z powodu COVID-19 zmarło 12 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 38 osób.

źródło: gov.pl dane: 5.04.2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here