PODZIEL SIĘ

Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce to dziś 1571 przypadków – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak sytuacja przedstawia się w powiecie bełchatowskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w powiecie bełchatowskim nie odnotowano osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Nie ma też osób objętych kwarantanną. Jak podaje rządowa strona minionej doby wykonano 45 testów, wszystkie uzyskały wynik negatywny.

W województwie łódzkim są 92 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów. 3 osoby zmarły, 1 osoba posiadała choroby współistniejące z COVID-19, natomiast 2 wyłącznie z powodu COVID-19. Liczba osób objętych kwarantanną wynosi 0, natomiast liczba wykonanych testów 1404 z czego 111 osób otrzymało wynik pozytywny.

W całej Polsce natomiast mamy 1571 potwierdzonych przypadków zakażenia, nowych zakażeń odnotowano 1411, natomiast ponownych zakażeń – 160. Liczba przypadków śmiertelnych – 77. Z powodu COVID-19 zmarło 12 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 65 osób.

źródło: gov.pl dane: 6.04.2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here