PODZIEL SIĘ

Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce maleje, to dziś 1487 przypadków – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak sytuacja przedstawia się w powiecie bełchatowskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w powiecie bełchatowskim 4 osoby otrzymały pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie ma osób objętych kwarantanną. Jak podaje rządowa strona minionej doby wykonano 31 testów, z których pięć wskazało wynik pozytywny.

W województwie łódzkim jest 87 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. 6 osób zmarło, 5 posiadało choroby współistniejące z COVID-19, natomiast 1 wyłacznie z powodu COVID.. Liczba osób objętych kwarantanną wynosi 0, natomiast liczba wykonanych testów 1646 z czego 104 osoby otrzymały wynik pozytywny.

W całej Polsce natomiast mamy 1487 potwierdzonych przypadków zakażenia, nowych zakażeń odnotowano 1346, natomiast ponownych zakażeń – 141. Liczba przypadków śmiertelnych – 64 . Z powodu COVID-19 zmarło 13 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 51 osób.

źródło: gov.pl dane: 7.04.2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here