PODZIEL SIĘ

W piątek, 8 kwietnia, po raz 22. ulicami Bełchatowa przejdzie Droga Krzyżowa. Jej uczestnicy wyruszą z kościoła na os. Olsztyńskim, a ostatni przystanek będzie w parafii farnej na ul. Kościuszki.

Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się w najbliższy piątek, 8 kwietnia, rozpocznie się o godz. 20:00 w parafii NMP Nieustającej Pomocy na os. Olsztyńskim. Wierni przejdą ulicami ks. J. Popiełuszki, Słoneczną, Sienkiewicza, Kempfinówki, Grota Roweckiego, Bawełnianą i Pabianicką.

Organizatorami wydarzenia są, podobnie jak w latach poprzednich, rzymskokatolickie parafie Bełchatowa oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.

Wzorem lat ubiegłych, w drodze powrotnej pątnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnego transportu. Miasto zapewni trzy emzetki, wzdłuż wyznaczonych tras. Autobusy MZK będą podstawione w zatoce przy ul. Kościuszki o godz. 21:00.

Trasa I: ulice: Mielczarskiego, Czapliniecka, Lipowa, Al. Wyszyńskiego, Przemysłowa

Trasa II: ulice: Sienkiewicza, Piłsudskiego, ks. J. Popiełuszki, Słoneczna, Plac Wolności, 1 Maja, Św. F. Kowalskiej, Budryka, Staszica, Armii Krajowej, Przemysłowa

Trasa III ulice: Pabianicka, Cegielniana, Czapliniecka, Wojska Polskiego, Przemysłowa

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here