PODZIEL SIĘ

Artykuły chemii gospodarczej oraz środki higieniczne dla uchodźców z Ukrainy. To kolejna forma wsparcia dla osób, które znalazły schronienie w Bełchatowie.

Dzisiaj o godzinie 10:00 ruszyła kolejna forma wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Spora kolejka ustawiła się przed wejściem do budynku Miejskiego Centrum Kultury na os. Dolnośląskim, tam też pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wydawali artykuły chemii gospodarczej oraz środki higieniczne.

Artykuły wydawane były zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami, w zależności od ilości osób w rodzinie. Ta forma wsparcia przeznaczona jest dla Ukraińców i ich rodzin, mieszkających na terenie miasta Bełchatowa.

Artykuły będą wydawane w każdą środę w godzinach 10:00 – 13:00 w budynku Miejskiego Centrum Kultury „Gwarek” os. Dolnośląskie 204. Aby skorzystać z tej formy wsparcia zgłosić się z dokumentem potwierdzającym nadanie nr PESEL oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

1 KOMENTARZ

  1. Fajnie by było gdyby takie zaangażowanie udało się utrzymać dłużej i nie tylko dla Ukraińców. Historia uczy, że z czasem zapał się kończy.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here