PODZIEL SIĘ

Kierująca renault clio uderzyła w samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na przejściu znajdował się mężczyzna. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia.

Policjanci z bełchatowskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło dziś około godziny 10:30 przy ulicy Wojska Polskiego. Jak wynika z relacji świadków przez oznakowane przejście dla pieszych przechodził mężczyzna. Kiedy kierujący samochodem renault scenic zatrzymał się, by ustąpić mu pierwszeństwa, wtedy w jego tył uderzył inny samochód.

Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia a także straż pożarną. Zdarzenie to spowodowało spore utrudnienia w ruchu.

3 KOMENTARZE

 1. Nic się wielkiego nie stało a korek z 2 km. Służby zamiast ustawić dodatkowy patrol na światłach przy Edwardów postanowiły że niech sobie podatnicy sami radzą. Naczelnik wydziału ruchu drogowego do dymisji……. Taka sytuacja nie podnosi autorytetu Policji

  1

  0
 2. NIe wiem jak było tutaj, ale z doświadczenia wiem, że piesi często odstawiają takie manewry, że powinni dziękować że przeżyli kolejny dzień. Przez te nowe przepisy myślą że są bogami a czaszki mają pancerne. Najgorsze są Julki z komórkami i rowerzyści którzy na przejściach myślą że są pieszymi a w rzeczywistości są debilami.

  1

  1
  • Szczególnie jak kopalniaki idą z rynku z kiełbasą i tanimi ciuchami. Jak usłyszą że w biedrze jest 12 pak za dychę to już w ogóle nic ich nie obchodzi.

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here