PODZIEL SIĘ

„Zabierz Bełchatów na wakacje” – to konkurs organizowany przez bełchatowski magistrat. Na zwycięzców trzech pierwszych miejsc czekają nagrody rzeczowe! Jakie są zasady konkursu?

Zasady „Zabierz Bełchatów na wakacje” są proste. Do 31 sierpnia trzeba wysłać na adres e-mailowy: konkurs@um.belchatow.pl swoje wakacyjne zdjęcie z motywem promującym miasto. Wykorzystać można dowolny element, jaki kojarzy się z Bełchatowem, np. jabłko. Może to być także fotografia z jakimś miejskim gadżetem, który można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Kościuszki 15).

Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie. Może być ono pionowe lub poziome, kolorowe, czarno-białe lub w sepii. Ważne, by było ono w formie pliku cyfrowego w formacie JPG lub TIF. Plik ze zdjęciem należy podpisać imieniem i nazwiskiem (np.: kowalski_jan.jpg), a nie numerem nadanym przez aparat fotograficzny czy inną, własną nazwę. Przesyłając zgłoszenie trzeba też dodać formularz zgłoszeniowy – można go pobrać z załącznika dostępnego na stronie magistratu.

Jakie zdjęcie wygra zdecydują internauci. Zakwalifikowane prace zostaną opublikowane na facebook’u, dokładnie na fanpage Centrum Informacji Turystycznej. Użytkownicy serwisu będą mogą głosować na konkursowe prace od 2 do 8 września (do godz. 15:00). Do trzech pierwszych osób, które zgromadzą największą liczbę głosów, trafią nagrody rzeczowe.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here