PODZIEL SIĘ

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem Dnia Energetyka. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni, nie zabraknie także pokazów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych.

Elektrownia Bełchatów, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zaprasza bełchatowian na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Energetyka – który odbędzie się już w sobotę, 6 sierpnia na Placu Narutowicza przy PGE Giganty Mocy. Podczas koncertu nie zabraknie występów gwiazd z polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej, pokazów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych. Koncert uświetni gwiazda wieczoru – Anna Wyszkoni.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również konkursów, malowania twarzy, gier i tańców. Energetyczny wieczór zwieńczy multimedialny show.

Koncert z okazji Dnia Energetyka 2022 to nie jedyna atrakcja, którą Elektrownia Bełchatów przygotowała dla okolicznych mieszkańców. Przez cały sierpień do 17 września organizowane będą zawody o Puchar Dyrektora Elektrowni Bełchatów w różnych dyscyplinach sportowych, a oddziałowy Klub Honorowych Dawców Krwi przeprowadzi letnią akcję krwiodawstwa.

źródło: Departament Komunikacji PGE GiEK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here