PODZIEL SIĘ

Mobilne Centrum Edukacji „Turystyczna Szkoła” gości w Bełchatowie – na zwiedzających czeka kilka interaktywnych stref, robot humanoidalny, okulary VR, i tablety z wyjątkowymi aplikacjami.

W hali namiotowej Powiatowego Centrum Sportu zagościło Mobilne Centrum Edukacji – „Turystyczna Szkoła”. W ramach wydarzenia przeprowadzono zajęcia z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu. Uczniowie mogli przenieść się do świata wirtualnej nauki – z wykorzystaniem tabletów, okularów wirtualnej rzeczywistości, oraz robota, który odpowiadał na pytania i zachęcał do aktywności.

Na wydarzeniu nie zabrakło także strefy bezpieczeństwa – młodzież mogła doszkolić się z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Działania prowadzone były we współpracy z Fundacją Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzięki multimedialnej wystawie i atrakcjom przygotowanym w ramach projektu „Turystyczna szkoła” bełchatowska młodzież mogła odwiedzić najciekawsze zakątki naszego regionu. Chętnych do udziału w tych zajęciach zapraszamy także jutro do hali namiotowej PCS-u – „Turystyczna szkoła” będzie dostępna w godzinach od 8:00 do 16:30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here