PODZIEL SIĘ

Już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia o godz. 18:00 nowa drużyna GKS Bełchatów wybiegnie na murawę bełchatowskiego stadionu. W ramach rozgrywek Betcris IV ligi „Brunatni” zmierzą się ze Skalnikiem Sulejów.

4 lipca odbył się pierwszy trening GKS, w którym uczestniczyło 24 zawodników, z wychowankami klubu Bartłomiejem Bartosiakiem i Mateuszem Szymorkiem na czele. Nowym trenerem został Bogdan Jóźwiak, któremu w pracy szkoleniowej pomaga m.in. Adrian Teodorczyk, w przeszłości opiekun grup młodzieżowych Akademii GKS Bełchatów, związany z klubem od lipca 2014 roku.

Po rozegraniu 7 meczów kontrolnych szkoleniowiec Brunatnych wybrał piłkarzy, którzy będą reprezentować barwy GKS-u w nadchodzącym sezonie. Wśród zakontraktowanych zawodników znaleźli się: Łukasz Wroński, Artur Golański, Mikołaj Bociek czy wspomniani wyżej Bartosiak i Szymorek.

Kadra zespołu oparta jest również na ośmiu młodzieżowcach, wychowanych w Akademii GKS Bełchatów.

Przed bełchatowską drużyną ligowa inauguracja w Betcris IV lidze – pierwszym rywalem będzie Skalnik Sulejów, ósma drużyna poprzedniego sezonu. Początek spotkania o godzinie 18:00

źródło: Akademia GKS Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here