PODZIEL SIĘ

Bełchatowski magistrat zaprasza na bezpłatne warsztaty dla organizacji pozarządowych. Fachową wiedzą dzielić będą się specjaliści z łódzkiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Centrum OPUS.

Szkolenie zaplanowane jest na wtorek, 8 listopada w Sali Herbowej Urzędu Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 1). Rozpocznie się ono o godz. 16:00. Najpierw specjaliści z łódzkiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Centrum OPUS przybliżą zasady prawidłowego przygotowania ofert oraz sprawozdań z realizacji zadania. Podpowiedzą też, jakie najczęściej popełniane są błędy w tych formalnościach i jak ich unikać. Później przewidziana jest dyskusja.

Spotkanie będzie też okazją, aby porozmawiać o miejskim programie współpracy z organizacjami pozarządowymi na przyszły, 2023 rok. Zawiera on, m.in. cele, zasady i formy współpracy, priorytetowe zadania czy wysokość środków planowanych na jego realizację. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia tego programu ma być także jednym z punktów listopadowej sesji.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here