PODZIEL SIĘ

Po serii meczów wyjazdowych – zarówno w PlusLidze, jak i Pucharze CEV – już w najbliższą środę 23 listopada PGE Skra Bełchatów wraca do hali Energia. O godz. 16:15 rozpocznie się spotkanie 11. kolejki PlusLigi z Cerrad ENEĄ Czarnymi Radom.

PGE Skra Bełchatów szczególnie gorąco zaprasza na to spotkanie młodych kibiców wraz z opiekunami. Rozgrywany w środowe popołudnie mecz to świetna okazja, by spędzić czas razem z dziećmi, kibicując siatkarzom. Wiadomo już, że na trybunach hali Energia zasiądzie w środę kilka zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, m.in. z zaprzyjaźnionych z klubem szkół podstawowych z Bełchatowa i okolic.
Oprócz sportowych emocji i jak zawsze wyjątkowej atmosfery, podczas meczu z Cerradem ENEĄ Czarnymi Radom na młodych kibiców i ich rodziców czekać będą dodatkowe atrakcje, w tym strefa z przekąskami, kiermasz gadżetów PGE Skry oraz pokaz szkoły boksu Bastion.

Bilety na środowe spotkanie można kupić przez internet a także w Sklepie Kibica w hali Energia oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here