PODZIEL SIĘ

Bełchatów, osiedle Binków, a konkretnie ulica św. Barbary po zmroku tonie w ciemnościach – takiej treści telefony odebraliśmy od naszych telewidzów. Ci dopytują, co się dzieje?

Gdy udaliśmy się na miejsce z kamerą – usłyszeliśmy od pań pracujących w pobliskich sklepach, że faktycznie – od nieco ponad tygodnia lampy uliczne wieczorem palą się tylko po jednej stronie ulicy. Natomiast nasi telewidzowie podkreślali, że po godzinie 22:00 nie palą się wcale.

O przyczynę nieświecących latarni zapytaliśmy w bełchatowskim magistracie. Ten odpowiada, że służby miejskie informację o awarii oświetlenia ulicznego w rejonie os. Binków uzyskały 23 marca. Natychmiast poinformowano Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej, które odpowiedzialne jest za naprawy w tym zakresie. Ustalono, że do uszkodzenia doszło podczas prowadzonych prac drogowych. W miniony poniedziałek PGM przywrócił część oświetlenia, pozostałe naprawy we własnym zakresie przeprowadzi wykonawca robót drogowych, który jest odpowiedzialny za powstałą usterkę. Z informacji, jakie posiada Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska wynika, że oświetlenie w tym rejonie ma być całkowicie przywrócone dzisiaj lub jutro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here