PODZIEL SIĘ

Sukces Klaudii Kołodziejczyk – młoda mieszkanka gminy Szczerców już 26 kwietnia będzie miała premierę swojej pierwszej książki!

Klaudia pochodzi z miejscowości Puszcza, obecnie jest studentką 2-go roku Uniwersytetu Wrocławskiego. To bardzo skromna dziewczyna, która nie chwali się znajomym ze swoich osiągnięć, ale jej sukces zasługuje na wielkie brawa.

Jak pisze wydawca, “Płomień i reszka” Klaudii Kołodziejczyk to fantastyczna powieść przygodowa YA dla nastoletnich czytelników! Znakomity debiut młodej pisarki!

Klaudia Kołodziejczyk jeszcze podczas uczęszczania do liceum przystąpiła do udziału w konkursie literackim, zorganizowanym przez Wydawnictwo Poznańskie w ramach cyklu młodzieżowego WeNeedYA W pierwszym etapie dostała się do finałowej 15-stki spośród kilkuset osób, zaś w drugim zdobyła 1 miejsce – tym samym wygrywając kontrakt na wydanie swojej pierwszej książki.

Debiutancka książka Klaudii “Płomień i reszka” ukaże się w księgarniach w całym kraju 26 kwietnia.

Kilka słów o samej fabule: W Samorei, pod władzą żądnej krwi Białej Cesarzowej, życie podszyte jest warstwą strachu. Gdy wojsko odnajduje i siłą zabiera Dellę, jej przyjaciółka Soleil gotowa jest położyć na szali własne życie. Moc Delli jest zagadką i jednocześnie wielkim zagrożeniem dla korony. Soleil podejmuje trudną decyzję i wraz z Mae, siostrą porwanej, wyrusza jej na ratunek…

źródło, zdjęcie: Gmina Szczerców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here