PODZIEL SIĘ

Urząd Miasta poszukuje wystawców na miejskie targi ekologiczne „W harmonii z naturą”. Magistrat na zgłoszenia czeka do 8 maja, samo wydarzenie zaplanowane jest na 20 maja.
Miastu zależy, aby na stoiskach pojawiły się produkty pochodzące z recyklingu, wielorazowego użytku, rękodzieło wykonane „W harmonii z naturą”, proekologiczne kosmetyki i środki czystości. Mile widziani są także producenci ekologicznej żywności, w tym miodów i produktów pszczelich.
Udział w miejskich targach ekologicznych jest bezpłatny. Osoby, które chcą wystawić swoje produkty, muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny w załączniku poniżej oraz w Wydziale Promocji Kultury i Sportu UM Bełchatowa, ul. Kościuszki 15). Dokument trzeba dostarczyć do magistratu, najpóźniej do 8 maja. Można to zrobić osobiście, ale także drogą pocztową, faxem (tel. 44 632 69 23) lub mailem (adres: promocja@um.belchatow.pl). Więcej informacji na temat targów oraz zasad udziału w wydarzeniu udzielają pracownicy Wydziału Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu pod numerem tel. 44 733 51 09 lub 44 733 51 62.
Miejskie targi ekologiczne „W harmonii z naturą” odbędą się w sobotę, 20 maja, w parku przy Muzeum Regionalnym, między godz. 13:00 a 19:00. Oprócz stoisk z ekologicznymi produktami miasto przygotowuje także szereg atrakcji dla całych rodzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here