PODZIEL SIĘ

Przy okazji realizacji materiału o uszkodzonej nawierzchni w parku Jeziorańskiego tuż przy boiskach przyjrzeliśmy się także tamtejszej fontannie.

Zapytaliśmy magistrat kiedy obiekt zostanie uruchomiony? Ten informuje, że z chwilą zakończenia prac związanych z modernizacją parku Jeziorańskiego pod koniec ubiegłego roku, fontanna działała bez uwag – wymieniono przyłącze wody, sprawdzono szczelność niecki. W momencie uruchomienia fontanny po zimowej przerwie (przed weekendem majowym) okazało się, że pojawił się nowy przeciek. Aktualnie jesteśmy w trakcie jego diagnozowania – do końca tygodnia powinna być znana przyczyna. Uruchomienie fontanny uzależnione będzie od tego, jak poważne jest uszkodzenie. Oczywiście usterka zostanie usunięta najszybciej, jak to tylko możliwe.

I w tym miejscu ponownie zwracamy się z prośbą do mieszkańców – bo gdy rozejrzeliśmy się dookoła odnieśliśmy wrażenie, że własnie przy fontannie – mimo iż jest ona nieczynna, obecni tam mieszkańcy – „bawią się” najlepiej – kosz przepełniony a dookoła pełno było rozbitego szkła, podczas gdy kilka kroków dalej kosze mówiąc ogólnie świeciły pustkami. Pamiętajmy także o tym, że park to idealne miejsce na wypoczynek z rodziną ale jak wypoczywać gdy na ziemi pełno niebezpiecznych elementów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here