PODZIEL SIĘ

Minął tydzień od kiedy informowaliśmy Państwa o niedogodnościach jakie wystąpiły w parku Jeziorańskiego – dziś z kamerą odwiedziliśmy newralgiczne miejsca by zobaczyć co udało się w tej sprawie załatwić.

Dokładnie w środę 17 maja wyemitowaliśmy materiał dotyczący parku na os. Dolnośląskim – a konkretnie boisk z uszkodzoną nawierzchnię. Asfalt, który został położony w ramach modernizacji parku i tego miejsca zdążył popękać a z pęknięć wyrastała trawa. W miejscach pęknięć porobiły się także niebezpieczne wzniesienia – uprawianie tu jakiegokolwiek sportu groziło kontuzją.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Urzędem Miasta Bełchatowa, który zajął się sprawą. Magistrat w nadesłanym do nas email poinformował nas także o tym, że remont nawierzchni wspomnianych boisk obejmował wykonanie nowej nakładki asfaltowej, na już funkcjonujących obiektach. A w ramach naprawy zaistniałych teraz „niedogodności” – w pierwszej kolejności użyto środków chwastobójczych, a następnie wykonano nacięcia nawierzchni z jej ponownym odtworzeniem.

Jak dodaje rzecznik urzędu – te naprawy powinny przynieść oczekiwany efekt i zniwelować powstałe nierówności. Prace zostały wykonane w ramach gwarancji.

Warto przypomnieć, że park na początku tego roku zyskał nowy blask bowiem został zmodernizowany.

Naszemu telewidzowi dziękujemy za sygnał, cieszymy się, że sprawę udało się szybko rozwiązać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here