PODZIEL SIĘ

W najbliższy piątek świętować będą mundurowi. Uroczysty apel Ponadpowiatowych Obchodów Święta Policji w Bełchatowie odbędzie się na placu Narutowicza.

Jak informuje bełchatowska policja w piątek, 28 lipca 2023 roku o godzinie 11.00 na placu Narutowicza, w szczycie budynku ,,Giganty Mocy” zorganizowane zostaną Ponadpowiatowe Obchody Święta Policji. W uroczystości wezmą udział policjanci z pięciu Komend: z Bełchatowa, Pabianic, Pajęczna, Radomska, Wielunia oraz zaproszeni goście.

Jednocześnie, jak informuje komenda odbędzie się piknik profilaktyczny. W trakcie obchodów policjanci z komend współorganizatorów będą czekali na odwiedzających w specjalnie przygotowanych stoiskach. Na uczestników pikniku czekać będą między innymi policjanci w służbowych pojazdach: motocyklach i radiowozach. Dla milusińskich będzie przygotowane miasteczko ruchu drogowego. Na dorosłych, ale też młodych kierowców będzie czekał symulator dachowania.

Z kolei dla osób zainteresowanych wstąpieniem w niebieskie szeregi to będzie znakomity czas aby dowiedzieć się więcej na temat procesu rekrutacji do służby w Policji.

źródło: KPP w Bełchatowie

zdjęcie: archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here