PODZIEL SIĘ

Dzień Energetyka w Bełchatowie już w najbliższą sobotę. Podczas wydarzenia nie zabraknie koncertów gwiazd polskiej sceny, pokazów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych i oferty gastronomicznej zaproszonych food trucków.

Na plenerowej scenie przy bełchatowskich Gigantach wystąpią m.in. Roxanne – Roxette Tribute Band, Feel i Cleo. Organizatorzy przewidzieli także strefę chillout i rowerów elektrycznych, energetyczny konkurs, laserowy pokaz i mnóstwo innych atrakcji.

Podczas festynu, wraz z członkami Klubu Motorowego „Energetyk” z Elektrowni Bełchatów oraz Instruktorami Ratownictwa Drogowego PZM będzie można nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.

W ramach imprez towarzyszących Dniu Energetyka nie zabraknie meczu piłki nożnej, który 5 sierpnia rozegrają drużyny dyrekcji elektrowni i strony społecznej, turniejów sportowych – tenisowego, brydżowego, a także zawodów strzeleckich, modeli szybowców i elektroszybowców.

Przygotowana zostanie również prezentacja techniczna łączności z Międzynarodową Stacją Kosmiczną ISS podczas Zjazdu Technicznego Krótkofalowców.

Do obchodów dołączają się jak zwykle krwiodawcy z Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów – 10 sierpnia zorganizują akcję zbiorowego oddawania krwi.

źródło: Departament Komunikacji PGE GiEK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here