PODZIEL SIĘ

Tłumy bełchatowian pojawiły się na pikniku zorganizowanym przez PGE z okazji Dnia Energetyka. Gwiazdami wieczoru byli: Piotr Kupicha – Feel oraz CLEO. W programie nie zabrakło energetycznego konkursu, animacji dla najmłodszych i pokazu laserowego.

Bełchatowie pomimo deszczowej aury sobotnie popołudnie postanowili spędzić na placu Narutowicza tam bowiem organizowany był piknik z okazji Dnia Energetyka. Chętni mogli spróbować jazdy na rowerze ze wspomaganiem bo na wyciągnięcie ręki były rowery elektryczne. Miłośnicy rywalizacji mogli zasiąść za stołem i zagrać w grę królów – organizatorzy zaprosili chętnych do rozegrania symultany szachowej – to starcie w którym szachista gra jednocześnie z wieloma przeciwnikami, co istotne uczestnik symultany rozgrywa partię na swojej szachownicy.

Przy Gigantach Mocy natomiast ustawiono telebimy, na których można było oglądać zdjęcia nawiązujące do historii Elektrowni Bełchatów. Z tej perspektywy można było także słuchać gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dla publiczności wystąpiła grupa Roxanne, Feel i Cleo. Organizatorem wydarzenia był Oddział Elektrowni Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here