PODZIEL SIĘ

Mieszkańcy Gminy Szczerców świętowali Dzień Gminy – wydarzenie zorganizowano na terenie Wyspy. Na scenie śpiewali lokalni artyści, Sarius oraz Beata i Bajm.

Świętowanie rozpoczęło się od części oficjalnej, w trakcie której zaproszeni goście życzyli wszystkim dobrej zabawy. Wójt gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak oraz przewodnicząca rady gminy Szczerców Barbara Szczepanik podkreślali ze sceny, że atrakcji w tym dniu dla mieszkańców gminy z pewnością nie zabraknie.

Część artystyczna wydarzenia rozpoczęła się od wręczenia nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Nagrody wójta gminy Szczerców otrzymali: Daria Kałużna, Filip i Maja Kukuczkowie, Damian Krata oraz Kapela Chłopaki Szczercowiaki.

Do dyspozycji najmłodszych przez cały czas wspólnego świętowania były dmuchańce i wesołe miasteczko. Mieszkańcy i przyjezdni, którzy pojawili się na „szczercowskiej wyspie” z pewnością doskonale się bawili. O wrażenia muzyczne zadbali lokalni artyści, Sarius oraz Beata i Bajm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here