PODZIEL SIĘ

Wracamy do sprawy miejsca parkingowego przy bełchatowskim szpitalu. Nasz telewidz prosił o interwencję i odpowiedź – dlaczego z miejsca parkingowego usytuowanego tuż przy parkingu dla osób niepełnosprawnych nie można korzystać?

Szpital w odpowiedzi na nasze zapytanie poinformował, że miejsce ograniczone przez blokadę wyznaczone zostało dla osób przyjeżdżających z zewnątrz w sprawach służbowych do Dyrekcji Szpitala. Klucz do blokady znajduje się w Dziale Gospodarczym i Transportu. Nie jest to miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Cztery miejsca dla osób niepełnosprawnych są oznaczone, bezpłatne, spełniające wymogi przepisów prawa i znajdują się po przeciwnej stronie miejsca, które jest ograniczone blokadą. Umiejscowione są bardzo blisko podjazdu dla osób niepełnosprawnych, aby ułatwić dostanie się do głównego wejścia do Szpitala.

Usunięcie blokady spowoduje, że bez opłaty będzie mógł tam parkować każdy, nie tylko osoba niepełnosprawna. Podkreślić również należy, że za szlabanem wjazdowym również znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych. Jednakże korzystanie z nich wiąże się z koniecznością wniesienia opłaty za parkowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here