PODZIEL SIĘ

Grupa podopiecznych z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących, Słabosłyszących i z Afazją w Łodzi wraz z opiekunami wzięła udział w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Grobla.

To z pewnością dla tych młodych osób było wyjątkowe spotkanie i wyjątkowy czas. Elżbieta Woźnicka, wicedyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących, Słabosłyszących i z Afazją w Łodzi – podkreślała, że takie spotkania są bardzo ważne dla społeczności szkolnej.

Dzięki zaangażowaniu rodziców w placówce organizowanych jest wiele wydarzeń. Tym razem dzieci przyjechały na zaproszenie pani Karoliny – mamy Kacpra, jednego z uczniów ośrodka.

Ośrodek jest jedną z najstarszych instytucji oświatowych dla dzieci niesłyszących w Polsce. Uczniowie, podobnie jak ich pełnosprawni rówieśnicy, realizują programy nauczania i podstawę programową szkół ogólnodostępnych dla danego etapu edukacyjnego. Placówka obejmuje kształceniem dzieci z Łodzi i całego województwa łódzkiego.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here