PODZIEL SIĘ

Nauczyciele szkół i przedszkoli prowadzonych przez miasto Bełchatów, zostali wczoraj nagrodzeni i wyróżnieni z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku gratyfikację otrzymało 38 pedagogów – 25 z miejskich szkół podstawowych, 2 z III LO, 9 z przedszkoli i 2 dyrektorów.

W gościnnych progach Miejskiego Centrum Kultury – w sali kinowej spotkali się by świętować Dzień Edukacji Narodowej nauczyciele i pracownicy miejskiej oświaty.

Zawód nauczyciela jest zawodem ciężkim, mówią, że jest to misja ale każdy chce żeby ta misja była doceniona i opłacona – podkreślał podczas gali Tomasz Trzaskacz, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim.

W tym roku gratyfikację otrzymało 38 pedagogów – 25 z miejskich szkół podstawowych, 2 z III LO, 9 z przedszkoli i 2 dyrektorów. Dodatkowo jedna z bełchatowskich nauczycielek otrzymała nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty. Wszyscy wyróżnieni mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej. W imieniu nagrodzonych głos zabrała Maria Łazuga, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie.

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej były także okazją, aby pogratulować nauczycielom, którzy w minionych miesiącach podnieśli swoje kwalifikacje i zdali egzamin na nauczyciela mianowanego. Akt mianowania odebrało 35 miejskich pedagogów. Gratulacje otrzymało również 15 pedagogów, którzy uzyskali najwyższy stopień awansu zawodowego, tj. nauczyciela dyplomowanego.

Po części oficjalnej – goście mieli okazję posłuchać występu Motki Fesler.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here