PODZIEL SIĘ

PGE GiEK Skra Bełchatów zaczyna sezon pełen siatkarskich emocji. Kibice już mogą szykować się na oficjalną prezentację zespołu – ta odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 października o godz. 16:30 w przestrzeni Galerii Handlowej Bawełnianka.

Prezentacja zespołu to wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć sztab i zawodników PGE GiEK Skry, a wśród nich Mistrzów Europy, złotych medalistów Ligi Narodów oraz złotego medalistę Uniwersjady. 

Jak informują organizatorzy wydarzenia, na kibiców, którzy pojawią się w czwartek w Galerii Handlowej Bawełnianka, czekać będą liczne atrakcje – konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, występ Cheerleaders Bełchatów, a dla najmłodszych malowanie twarzy. Będzie również możliwość zebrania autografów oraz zrobienia zdjęć z ulubionymi zawodnikami.

Nie lada gratką dla kibiców PGE GiEK Skry będzie wystawa pamiątek związanych z bełchatowskim klubem. Kibice będą mieli okazję obejrzeć trofea wywalczone przez drużynę, historyczne koszulki czy pierwsze bilety na mecze bełchatowskiej drużyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here