PODZIEL SIĘ

„Piątka szyta na miarę” za nami. Na starcie tego biegowego wydarzenia stawiło się blisko 150 osób z całej Polski. Kto zameldował się na mecie jako pierwszy?

Bełchatów w minioną niedzielę stał się areną zmagań dla miłośników biegania. „Piątka szyta na miarę” – za nami trzecia edycja.

Po krótkiej rozgrzewce i przywitaniu biegaczy można było rozpocząć zmagania. Jedna pętla trasy liczyła 2,5 km, aby ukończyć rywalizację, trzeba było przebiec dwa okrążenia.

Gdy biegł główny wystartował – na starcie ustawiły sie trzyosobowe rodziny – które musiały zmierzyc się z dystansem 2,5 km.

Przygotowana przez organizatorów trasa posiadała ważny atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Limit osób na dystansie 5 kilometrów wynosił 150 osób. Pierwszy na mecie z czasem 15 minut i 26 sekund pojawił się Tomasz Biskupski reprezentujący Zabiegani w Kielcach, warto dodać, że dla pana Tomasza było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Chwilę później na mecie zameldował się Tomasz Owczarek z Bełchatowa z czasem 15 min i 39 sek trzeci natomiast był Arkadiusz Maruszewski z Burzenina – czas 16 min 04 sekundy. Wśród kobiet najlepsza była Sylwia Hałaczkiewicz z KS Dynamic Łódź, która na metę wbiegła z czasem 18 minut i 58 sekund.

W biegu rodzinnym pierwsza na mecie zameldowała się rodzina Węgrzyckich. Uczestnicy biegu zgodnie podkreślali, że mimo niesprzyjającej aury radość z pokonania trasy była duża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here