PODZIEL SIĘ

Zdjęcia, zamieszczone w materiale, zostały wykonane przez Ochotniczą Straż Pożarną z Łobudzic. Pokazują do czego może doprowadzić skrajna nieodpowiedzialność ze strony kierowcy.

Jak informuje bełchatowska policja, 13 stycznia tuż przed północą na drodze w miejscowości Łobudzice kierujący skodą, 39-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, który jechał w kierunku Zelowa, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i był pijany. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone w szpitalu wykazało, że mężczyzna miał 2,6 promila alkoholu we krwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia drogowego oraz pojazdów i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Wszystkie szczegóły wyjaśnią teraz śledczy w toku prowadzonego dochodzenia.

Za samo złamanie zakazu sądowego grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

zdjęcia: OSP Łobudzice

źródło: KPP w Bełchatowie

1 KOMENTARZ

  1. Ten pijany, to typowy nocny klient stacji paliw. Zapewne wracał z „zakupami”. Powinni wprowadzić prohibicję w godzinach nocnych.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here