PODZIEL SIĘ

Sesja miasta za nami. Radni uchwalili m.in. wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych oraz kanalizacyjnych spółki WOD.-KAN.

Wczoraj w sali herbowej bełchatowskiego magistratu odbyła się sesja rady miasta. Radni uchwalili m.in. wieloletni plan rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych oraz kanalizacyjnych spółki WOD.-KAN. Spółka planuje m.in. wybudować nowe sieci wodociągowe w rejonie ulic Czeremchowej, Lawendowej i Sienkiewicza, nowe sieci kanalizacyjne w ulicach Wrzosowej, Dębowej (etap II), Wichrowej i Murowanej. Ujęte zostały także plany modernizacji sieci w osiedlu Przytorze, w ul. Wojska Polskiego, Włókniarzy, Pabianickiej czy Czaplinieckiej. Wszystkie prace mają kosztować 8,7 mln zł.

Radni zajęli się także ustaleniem wysokości opłat za pobyt w mieszkaniach treningowych lub wspomaganych. W porządku obrad znalazł się również punkt dotyczący przekazania dotacji celowej w kwocie 300 tys złotych Województwu Łódzkiemu – pieniądze przeznaczone mają być na odszkodowania za nieruchomości przejęte na budowę wschodniej obwodnicy Bełchatowa.

źródło: UM w Bełchatowie

1 KOMENTARZ

  1. radni niech przejża magistrat kto i kogo zatrudnia na ,,ciepły stołeczek,, który jest tworzony po ,,koleżensku,, dzis Ja tobie jutro Ty mi

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here