PODZIEL SIĘ

Propozycję dla najmłodszych ma klub piłki siatkowej. Trwa nabór na „Ferie z PGE GiEK Skrą”, podczas których fani siatkowi będą mieli okazję poznać „od kuchni” bełchatowską drużynę.

Zapisy na 12. Edycję „Ferii z PGE GiEK Skrą” wystartowały. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-9 lutego. Na uczestników ferii czekać będzie zwiedzanie hali Energia, wyjście na basen, wizyta na lodowisku, spotkanie z zawodnikami PGE GiEK Skry oraz udział w treningu pierwszej drużyny. To tylko niektóre z atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu młodym kibicom. Przez jedenaście poprzednich edycji udowodniliśmy, że na „Feriach z PGE GIEK Skrą” nie da się nudzić!

„Ferie z PGE GiEK Skrą” są skierowane do młodych osób w wieku od 10 do 16 lat, które wcześniej nie brały udziału w wydarzeniu. Aby zgłosić uczestnictwo, rodzice/prawni opiekunowie proszeni są o wysłanie maila o tytule „Ferie z PGE GiEK Skrą” na adres marketing@skra.pl. W treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, datę urodzenia dziecka oraz numer telefonu kontaktowego. Klub odpowie przesyłając dokumenty do wypełnienia i odesłania na adres marketing@skra.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 2 lutego, do końca dnia. Lista zakwalifikowanych osób zostanie opublikowana na stronie skra.pl, najpóźniej w niedzielę, 4 lutego. 

źródło: PGE GiEK Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here