PODZIEL SIĘ

„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2024” już 3 marca w parku przy Muzeum Regionalnym. Ta impreza biegowa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że w ciągu 26 godzin od ogłoszenia zapisów zapełniła się lista startowa.

„Tropem Wilczym. Bieg Żołnierzy Wyklętych”, to impreza, która w Bełchatowie zorganizowana zostanie po raz XII. Uczestnicy przebiegną ku pamięci „Niezłomnych” symboliczny dystans 1963 metrów. W tegorocznej edycji jak podkreślali organizatorzy było do rozdania 190 pakietów startowych. Impreza biegowa spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że w ciągu 26 godzin od ogłoszenia zapisów zapełniła się lista startowa.

Tegoroczna edycja „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbędzie się na błoniach Muzeum Regionalnego Będzie to powrót po sześcioletniej przerwie, ostatni raz biegacze rywalizowali tam podczas VI edycji czyli w 2018 roku. Od godziny 10:00 do godziny 11:30 na miejscu będzie funkcjonowało biuro zawodów, gdzie będzie możliwość odebrania pakietów startowych. Start biegu przewidziano na godzinę 12:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here