PODZIEL SIĘ

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet bełchatowski magistrat przygotował dla wszystkich Pań wyjątkowy prezent. 8 marca w MCK PGE Gigantach Mocy wystąpi Zespół „Śląsk”. Koncert jest darmowy – wystarczy odebrać bilet wstępu.

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny odbędzie się w MCK PGE Gigantach Mocy 8 marca. Początek o godz. 18:00. Darmowe wejściówki na to wydarzenie będzie można odbierać w kasie Miejskiego Centrum Kultury 2 marca od godz. 10:00. Ważne – jedna osoba będzie mogła odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

źródło: UM w Bełchatowie

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dużo osób czekało w kolejce od wczesnych godzin porannych , kiedy zaczęli wydawać miejscówki to wystarczyło dla niewielkiej liczby ludzi oczekujących przez wiele godzin . Z tego wynika że bilety zostały wydane wcześniej znajomym . Jaka musi być bezduszność , podłość tych pań wydających te bilety skoro wiedziały że mają tylko kilkanaście biletów do rozdania a kolejka jest jest olbrzymia i nie poinformowały ludzi aby nie czekali bo praktycznie biletów nie ma . Wszyscy tą sytuacją poczuli się bardzo upokorzeni i poniżeni .Proszę na przyszłość nie ogłaszać takich informacji i nie wprowadzać ludzi w błąd że miejscówki są a w rzeczywistości ich nie ma .

    3

    0
  2. Darmowe wejściówki to jedna wielka ściema.Do rozdania w kasie przeznaczono tylko około 60 sztuk.Zainteresowani wejściówkami na koncert ustawiali się w kolejce już od godz 6 rano i przed budynkiem zgromadziło się około 200 osób.Niestety po otwarciu kasy o godz 10- tej tylko około 30 osób otrzymało bilety.Reszta odeszła z niczym.Ludzie byli bardzo rozgoryczeni i dobrze,ze to była sobota i magistrat nie pracował, bo nie wiadomo jak to by się skończyło.Komentarze ludzi zgromadzonych przed kasą nie nadają się do powtórzenia.Wszyscy doszli do jednego wniosku,że nic się nie zmieniło i magistrat robi prezenty tylko dla swoich i wybranych.

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here