PODZIEL SIĘ

Za nami wybory samorządowe. Mariola Czechowska, prezydent miasta skomentowała swój wynik – podkreślając, że spodziewała się drugiej tury – bo poprzednie wybory to również walka w 2 turach.

Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza, na startującą z własnego komitetu wyborczego Mariolę Czechowską zagłosowało 6 tys. 757 osób, co stanowiło 31,97 proc. wszystkich głosujących.

Warto przypomnieć, że Mariola Czechowska miastem zarządza miastem od 2014 roku.

Więcej w materiale video.

5 KOMENTARZE

 1. Pani Marioli pali się grunt pod nogami, więc wszyscy na pokład. Pan Wata pomaga, Pan Matyśkiewicz wspomoże swoją błyskotliwością. Zatrudni się bezrobotnych po porażce Rożniatowskiego speców od filmików ma Facebooku. I tak przez jeszcze tydzień i będzie koniec 🙂

  Ps. Taki tip dla rządzących. Parodią jest nazywanie kilku kursów autobusów komunikacja miejska. Co z tego że jest za darmo, jak tylko do szpitala można dojechać, a np. do galerii handlowych juz nie.

  4

  0
 2. Ile lat zostało Pani Marioli do emerytury? Z plakatów widać że będą to dekady a z nagrań, że może już to być tuż tuż. Nie lubię jak ktoś mnie oszukuje, nawet na plakatach.

  5

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here