PODZIEL SIĘ

Nigdy nie rezygnujcie z swoich marzeń. Konsekwencją i ciężką pracą dojdziecie do swojego celu. To kluczowe przesłanie, które chciałem wam powiedzieć – tak swój wynik wyborczy skomentował na portalu społecznościowym Patryk Marjan, kandydat na prezydenta miasta Bełchatowa.

Patryk Marjan uzyskał największą ilość głosów w pierwszej turze. To 8 tys. 108 głosów, co stanowi 38,36 proc. Dziś kandydat na prezydenta zaprosił media na konferencję prasową podczas której skomentował swój wynik.

Więcej w materiale video.

5 KOMENTARZE

 1. Powiedział października, przejęzyczenie, które zdradza chęć wystartowania w wyborach do europarlamentu, tam lepiej płacą 🙂

  1

  1
 2. Myli się tak jakby już w kolejnych wyborach brał udział. Tu październikowe wybory tu ściągani specjaliści do Polski. Fajnie ale pań na prezydenta miasta staruje

  0

  1
 3. Nie oddam głosu na tego człowieka. Ostatnia kadencja pani Czechowskiej pokazała że można zrobić coś dla miasta. Drogi, mieszkania pod wynajem dla mlodych, inwestycje w osiedla i projekty obywatelskie i niech tak zostanie. Marjan to niczym jehowy, krążył po domach i agitowal, miastu jest potrzebny gospodarz a nie agitator i ktoś kto nie ma pojęcia o rzadzeniu.

  1

  4
 4. Mieszkańcy Bełchatowa proszę nie wybierajcie konfederaci czy chcecie prezydenta takiego jak Poseł Grzegorz Braun

  2

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here