PODZIEL SIĘ

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Tym razem kierujący samochodem osobowym nie zastosował się do tej zasady i doprowadził do zderzenia z motocyklistą. 

13 maja 2024 roku około godziny 13.30 w Bełchatowie przy ulicy Czaplineckiej doszło do wypadku z udziałem osobówki i motocyklisty. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, jadący oplem 66-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, skręcając w lewo na teren miejscowej hurtowni, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 43-letniemu motocykliście, mieszkańcowi Bełchatowa. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący motocyklem został przetransportowany do bełchatowskiego szpitala. Kierujący osobówką był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy wykonali niezbędne czynności, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady związane ze zdarzeniem. Wszystkie szczegóły zdarzenia drogowego, pod nadzorem prokuratury wyjaśniają śledczy z Wydziału do spraw Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym. Po raz kolejny policja apeluje o bezpieczną jazdę i zachowanie ostrożności za kierownicą.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie/nadkom. Iwona Kaszewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here