PODZIEL SIĘ

Za nami coroczne święto miasta. Dla mieszkańców zagrały gwiazdy muzyki hip hop czy rocka, na scenie zaprezentowały się także lokalne grupy. Jak bawili się bełchatowianie?

Dni Bełchatowa za nami. Termin na świętowanie dni miasta był idealny, zbiegł się bowiem z pierwszym weekendem wakacji. Publiczność bawiła się przy dźwiękach hip-hopu oraz brzmień rockowych. Oprócz gwiazd, na scenie gościły także lokalne grupy.

W sobotę i niedzielę mieszkańcy, którzy zawitali do parku za Muzeum Regionalnym mogli nie tylko posłuchać dobrej muzyki ale także skorzystać z wielu innych atrakcji. W ramach jarmarku rozmaitości mieszkańcy mieli okazję kupić produkty rękodzieła artystycznego czy posmakować oryginalnych potraw. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych bełchatowianach – dla nich specjalnie ustawiono kolorowe karuzele czy dmuchańce. Miejskie Centrum Kultury zaprosiło na zajęcia artystyczne – była strefa dla maluszków, strefa drewnianych gier plenerowych, gry w formacie XXL, Fundacja Nitka, Harcerze, malowanie buziek, tatuaże i warkoczyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here