PODZIEL SIĘ

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocyklisty, który miał miejsce 21 czerwca, na drodze relacji Piaski-Kleszczów. Kierujący jednośladem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok poruszającego się z przeciwnego kierunku citroena. Uczestnicy zdarzenia z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

21 czerwca 2024 roku około godziny 17.00 policjanci byli wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego, do którego doszło w miejscowości Łękińsko, na drodze relacji Piaski – Kleszczów. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 42-letni bełchatowianin, kierujący motocyklem marki Honda, poruszając się drogą w kierunku miejscowości Kleszczów, na łuku drogi, stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zdarzenia z samochodem marki Citroen Berlingo, którym kierował 55-letni mieszkaniec Zelowa. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Z obrażeniami odniesionymi na skutek wypadku kierowcy obu tych pojazdów trafili do szpitala. Na miejscu zdarzenia drogowego mundurowi między innymi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów. Policjanci zatrzymali elektronicznie dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia powstałe w zdarzeniu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego wypadku drogowego będą wyjaśnione przez śledczych w toku prowadzonego dochodzenia.

Policja apeluje do uczestników ruchu drogowego o bezpieczną jazdę. Bardzo ważne jest również dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i nieprzekraczanie tej dozwolonej. Wjeżdżając w łuk drogi należy zwolnić i nie przeceniać swoich umiejętności.

źródło, zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here