PODZIEL SIĘ

W miniony weekend obchodziliśmy Dzień Patrona naszego miasta Świętego Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów pod pomnikiem papieża Polaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here